به وب سایت بیمارستان سعدی خوش آمدید

 

  • بیمارستان سعدی در سال 1354 هجری شمسی با زیر بنای 2253 متر مربع تأسیس گردید و در سال 1362 مورد بهره‌برداری قرار گرفت. مساحت این مرکز حدود 7000 متر مربع می باشد. در سال 1362 بیمارستان دارای بخش‌های  جراحی، داخلی، مامایی ، نوزادان ، سی سی یو ، و اورژانس بوده است. در طول مدت فعالیت این مرکز بخش‌های آنژیوگرافی، اتاق عمل جراحی قلب باز و ICU قلب،NICU...

     

    ادامه مطلب ...

خدمات

33 سال تجربه در زمینه بهداشت و درمان

شعار مجموعه

مشتری مداری، قا نون مداری، مسئولیت پذیری، کارگروهی، سرعت و دقت در ارائه خدمات،آموزش و توسعه نیروی انسانی، خلاقیت، نوآوری و بهبود مداوم ارزش های بیمارستان سعدی می باشند که منجر به تأمین رضایت بیماران، کارکنان و سهامداران می گردد.

برگزاری ایستگاه سلامت و اموزش همگانی در پارک هشت بهشت اصفهان ....

بیمارستان سعدی اصفهان مفتخر است روز سه شنبه ۱۳۹۷/۷/۱۷ در پارک هشت بهشت اصفهان ایستگاه سلامت و اموزش همگانی را متشکل از ایستگاه های مشاوره کارشناس تعذیه، قلب سالم( کنترل فشارخون، قندخون، ویزیت پزشک) پیشگیری از سرطان، مشاوره دوران بارداری و شیردهی، فعالیت بدنی و حرکات اصلاحی( توسط کارشناس فیزیوتراپی) و کنترل عفونت میزبانی کرد.
برگزاری ایستگاه شادی برای کودکان( نقاشی، بازی و موسیقی کودکانه)، عروسک بهداشت دست و پذیرایی از دیگر برنامه های جانبی بود.

در این طرح که با حضور انجمن دوستدار قلب انجام گرفت از کارشناسان پرستاری، مامایی، بهداشت، فیزیوتراپ و پزشک خبره بیمارستان سعدی کمک گرفته شد.

istgah1

istgah3

 

istgah4

 

istgah10

 

istgah5

 

DSC00120

 

istgah7

 

istgah8

 

این بخش در طبقه همکف بیمارستان واقع شده است و شامل خدمات ذیل می باشد : پذیرش ، اتاق تریاژ ، مطب پزشک ، اتاق تزریقات و پانسمان...

مطالعه بیشتر...

 

این بخش در طبقه اول بیمارستان واقع گردیده است و دارای تخصص های داخلی , اعصاب , عفونی , ریه , گوارش و دیابت می باشد.

مطالعه بیشتر...

اخبار و تازه ها